Novinky
28.02.2020
A je to tady :-)
Milí návštěvníci a zákazníci,  před časem jsem oznamovala, že se stránky pomalu přejmenují na obchůdek u lištičky Vlaďky. Je to změna, kterou jsem ... číst celé
29.11.2019
Nové logo
Milí návštěvníci a zákazníci,  možná jste si všimli změny loga v levé horní části stránek, tak vám jdu vysvětlit, co se bude dít. :-)   P... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Milí zákazníci, 

zboží se vždy snažím odeslat do 3 dnů a na Slovensko do 5 dnů. Někdy se stane, že se mezi ně vkrade víkend a svátky a tak se bohužel dodávka protáhne. Pokud to ale jen trochu jde, odesílám balíčky i v jeden den z víkendu. To se týká objednávek, u kterých není žádná úprava na přání. Prostě jen vyrobím, zabalím a balíček může vesele cestovat k zákazníkovi.

Pokud je výrobek potřeba upravit (jsou to např. svatební rámečky se srdci alá knihy hostů, nebo puzzle s nápisy apod.) je dodací lhůta do 7 dnů včetně víkendu. Většinou však stíhám základní 3denní lhůtu :-).

A když chcete výrobek celý znovu navrhnout (např. rámečky s iniciály na fotografie, nebo nápis na stůl apod.) je potřeba mi dát 2 - 4 týdny. Musím se totiž v mezi čase věnovat i dalším zakázkám. Výroba a návrh úplně nového výrobku je časově náročná hlavně proto, že musím samozřejmě komunikovat se zákazníkem, zasílat náhledy návrhů a zjistit tak, co přesně si přeje. Komunikace mezi stranami není vždy plynulá, protože každý z nás musí chodit do práce, věnovat se rodině, nebo prostě vyřizovat úřady a nemůže být stále na e-mailu. Proto si raději nechávam časovou rezervu až 4 týdny. Zde děkuji za pochopení a případně včasnou objednávku a plYnulou komunikaci.

Snad jsem stručně shrnula, co je potřeba. Pokud ne, prosím kontaktujte mě a napište mi co a jak ještě není úplně a já to napravím.

Děkuji a přeji Vám příjemné dny! :-)
Vlaďka

Nejsem plátce DPH

Kontakty

Sídlo firmy:
Obránců míru 146/27
533 12  Chvaletice

E-mail: drevenyobchudek@email.cz
Tel: +420 736 445 134
Web: www.drevenyobchudek.cz

 

V případě potřeby mě můžete kontaktovat :-)...
Logo
Vlaďka Lišková
Vlaďka Lišková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.