1. Úvod
  2. NOVINKY

Zde na této stráce budu zvěřejňovat všechny novinky, protože, netuším proč , lidé novinky, umístěné v levém sloupci, nečtou.
I když tam vše napíšu, stejně mi píší e-maily, které mi napovídají, že je tam zřejmě nenašli. Nevadí. Snad je zde uvidíte lépe. 

Přeji vám příjemné dny a děkuji za návštěvu.

Vlaďka
 

Pomůcky na cesty z filcu - sublimační tisk

Testuji nové pomůcky, které budu vyrábět z filcu. Bude možné je vložit do euroobalů a zabalit jako knihu na cesty, kde je určitě skvěle využijete.


 

Velká letní dovolená

Milí zákazníci,

z rodinných a zdravotních důvodů si beru 3 měsíce dovolené. Tj. od června do konce srpna

Nebude v tuto dobu možné mne kontaktovat telefonicky, či sms. Prosím, pokud budete potřebovat nějaké informace, budete mít přání vyrobit nový výrobek (s tím, že vám nebude vadit, že se ho dočkáte až v září), nebo něco jiného, kontaktujte mne přes e-mail

Po chvilkách budu pracovat na nových návrzích a dovzdělávat se ohledně didaktických pomůcek. Získávat praxi a snad i nové nápady. Takže když budete mít nějaké přání, ráda se mu budu věnovat. 

Bylo to rozhodnutí, které jsem zvažovala dlouho, ale nakonec se rozhodla pro chvíli odpočinku a klidu. 

Děkuji vám za pochopení a přeji vám krásné léto.

Vlaďka


 

JARNÍ AKCE

Jarní akce se mi letos jaksi nepovedla.
Až téměř po měsíci a půl od začátku akce jsem zjistila, že u spousty výrobků nebyla změněná cena.

Trochu více jsem o tom napsala přímo na hlavní stránku www.ulistickyvladky.cz, odkud jste nejpíš překlikli sem. 

Prostě, jen abyste věděli, jarní akce se prodlužuje tímto do konce června a funguje tak, že je všechno zboží ručně přeceněné. Nebudete tedy potřebovat žádné slevové kódy a nic podobného. Snad vám to ulehčí výběr.

 

Zároveň si k objednávce můžete vybrat dárek. Obvykle dávám jako dárek Bláznivý sáček, který spoustu lidí pobaví i zabaví (překvapivě i dospělé ), ale nově jsem vložila do nabídky možnost vybrat si dárek podle svého (včetně bláznivého sáčku) podle výše objednávky. Tak směle do toho.

 


 

ZKOMPLETOVANÉ/NEZKOMPLETOVANÉ

 

Od února 2021 jsem se rozhodla, že zákazníkům, kteří si netroufají na kompletaci mých "polotovarů" k dotvoření, pomůžu alespoň tím, že výrobky nabídnu i ve zkompletované verzi. Více informací naleznete kliknutím sem.


 

BLÁZNIVÝ SÁČEK

Při své výrobě mi zůstávají zajímavé kousky, které je mi líto vyhodit. Dlouho jsem přemýšlela, co s nimi dělat. Kolečka využívám k postupnému "vytapenování" svého bytu, ale ostatní různorodé a zajímavé tvary už sama využít nezvládám. Někdy jich doma mám i několik krabic, které dávám třeba do školek, družin ap., ale poslední rok je, vzhledem k situaci, celkem problém je udat.
Proto jsem se rozhodla z nich vytvořit tzv. BLÁZNIVÉ SÁČKY , které většině z vás zasílám jako dárek k objednávce. Vaše děti si z těchto tvarů můžou skládat všechno možné i nemožné. 

Váce informací a fotografií od zákazníků naleznete v článku zde


 

Nejsem plátce DPH

 

 

V případě potřeby mě můžete kontaktovat :-)...
Logo
Obchůdek u lištičky Vlaďky
Vlaďka Lišková
Vlaďka Lišková
9:00 - 19:00 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.