Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. PRO ZORIENTOVÁNÍ SE
  4. Zkompletované/K vlastní kompletaci (nezkompletované)

Zkompletované/K vlastní kompletaci (nezkompletované)

U některých položek z nabídky obchůdku můžete narazit na možnost zakoupit zboží zkompletované, nebo bez kompletace. Tímto článkem vám chci vysvětlit, o co jde. Protože ti, kdo mou nabídku neznají pár let dozadu, mají problém pochopit, co tím myslím.

 

Když jsem zčínala s výrobou didaktických pomůcek, vyráběla jsem pouze tzv. polotovary k dotvoření. Tzn., že jsem vyřezala na laseru potřebné díly, které si zákazníci doma dolepovali a dekorovali sami. 

Vzhledem k tomu, že ne všichni lidé mají možnost si pomůcky dotvořit sami, nabízím i variantu, kdy je zkompletuji (slepím všechny potřebné části - pokud není uvedena výjimka u popisu zboží). Dekorování je pak již opět na zákaznících.
Na dekorování už bohužel nemám prostor ani časoprostor. Nehledě na to, že ne každý zákazník chce výrobek dodekorovaný, protože si ho může upravit podle svých potřeb. A pro tento účel právě ty své kousky vyrábím.

 

Vybrat si možnost, jestli chcete výrobek zkompletovaný, nebo k vlastní kompletaci je snadné. Stačí kliknout na variantu zboží a vybrat z nabídky, viz. obrázek níže...

Doufám, že vám článek pomohl a vy se tak lépe zorientujete v mé nabídce.

Ještě zároveň přikládám odkazy, kde naleznete různé ukázky, jak kompletovat výrobky u vás doma... Stačí kliknout na potřebný obrázek...

      

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli