Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Kompletace výrobků

Kompletace výrobků

Jak kompletovat výrobky je asi nejčastější dotaz, který dostávám. Chápu, že když se s podobným principem nikdy nesetkáte, tak to může vyvolávat obavy. Přeci jen do toho vložíte své peníze (a tudíž i energii), a když se konečný výrobek nepodaří, je to k naštvání. 
Proto zde uvádím základní postupy, jak mé výrobky kompletovat a tak ušetřit nějaké peníze za to, kdybych vám je kompletovala já sama.

Nejnovější články
Kompletace výrobků
Na tento způsob využití mini šablonek přišla má zákaznice, která nechtěla být jmenována, ale se zveřejněním nápadu souhlasila. Je to jednoduchý, ale geniální nápad. :-)
Kompletace výrobků
Kompletace velkých vkládaček má prakticky u každého druhu vkládačky jeden postup. Proto zde uvádím fotonávod jen s vkládačkou kontinentů, který můžete použít i na další podobné pomůcky, jako třeba Vkládačka ČR, Duha, Vesmír apod.
Kompletace výrobků
Kompletace kalendáře, co vám nabízím, je taková moje rychlo ukázka, kdy jsem potřebovala rychle nafotit návod. Taky už jsou fotografie více, než pět let staré. Pokusím se v brzké době vytvořit návod s hezčím designem. :-)))
Kompletace výrobků
Mé děti, a už je to hóóódně let (minimálně 12 :-)), si přišly na způsob, jak si dotvořit jednoduchá pěnová razítka a to prakticky primitivním způsobem. Někdy jednoduché řešení, je nejlepší řešení. A děti jsou na to experti. :-)
Kompletace výrobků
V tomto článku se spíš než kompletací, zabývám dekorováním vkládačky. Myslím, že to stojí za to. :-)
Kompletace výrobků
Kruhový kalendář je opravdu zajímavá a variabilní pomůcka. Opět kompletace není nic náročného. Jen to lepení úchytek už je něco náročného, ale jen časově. :-)
Kompletace výrobků
V obchůdku nabízím více druhů vkládaček pro rozeznávání barev, ale způsob kompletace je prakticky stejný...
Kompletace výrobků
Počítací prstíky působí opravdu jako složitý hlvolam na sestavení a kompletaci, ale opravdu to není nic těžkého. Podívejte se sami. :-)
Kompletace výrobků
Kompletace výrobků není složitá a u malých pomůcek už vůbec ne.  Tento foto návod vám ukáže, jak na to. Zde uvádím kompletaci mini vkládaček a jim podobným výrobkům.
Kompletace výrobků
V mém obchůdku můžete zakoupit psací smirkovou a dřevěnou abecedu k vlastnímu dotvoření.  Zkompletovat je není složité, ale jsou zde určité drobnosti, které by vám mohly zmotat hlavu, tak o nich píšu tento článek.
Článků na stránku 306090

Nejsem plátce DPH

 

 

V případě potřeby mě můžete kontaktovat :-)...
Logo
Obchůdek u lištičky Vlaďky
Vlaďka Lišková
Vlaďka Lišková
9:00 - 19:00 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.