Milí zákazníci, 

zboží se vždy snažím odeslat do 5 pracovních dnů. Někdy se stane, že se mezi ně vkrade víkend a svátky a tak se bohužel dodávka protáhne. Pokud to ale jen trochu jde, odesílám balíčky i v jeden den z víkendu. To se týká objednávek, u kterých není žádná úprava na přání. Prostě jen vyrobím, zabalím a balíček může vesele cestovat k zákazníkovi.

Pokud je výrobek potřeba upravit (jsou to např. svatební rámečky se srdci alá knihy hostů, nebo puzzle s nápisy apod.) je dodací lhůta do 10 dnů včetně víkendu. Většinou však stíhám základní 5ti denní lhůtu .

A když chcete výrobek celý znovu navrhnout (např. rámečky s iniciály na fotografie, nebo nápis na stůl apod.) je potřeba mi dát 2 - 4 týdny. Musím se totiž v mezi čase věnovat i dalším zakázkám. Výroba a návrh úplně nového výrobku je časově náročná hlavně proto, že musím samozřejmě komunikovat se zákazníkem, zasílat náhledy návrhů a zjistit tak, co přesně si přeje. Komunikace mezi stranami není vždy plynulá, protože každý z nás musí chodit do práce, věnovat se rodině, nebo prostě vyřizovat úřady a nemůže být stále na e-mailu. Proto si raději nechávam časovou rezervu až 4 týdny. Zde děkuji za pochopení a případně včasnou objednávku a plynulou komunikaci.

Snad jsem stručně shrnula, co je potřeba. Pokud ne, prosím kontaktujte mě a napište mi co a jak ještě není úplně a já to napravím. 

Děkuji a přeji Vám příjemné dny!
Vlaďka

Nejsem plátce DPH

 
Kontakty

Sídlo firmy:
Obránců míru 146/27
533 12  Chvaletice

E-mail: ulistickyvladky@email.cz
Tel: +420 736 445 134
Web: www.ulistickyvladky.cz

 

V případě potřeby mě můžete kontaktovat :-)...
Logo
Obchůdek u lištičky Vlaďky
Vlaďka Lišková
Vlaďka Lišková
9:00 - 19:00 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.