1. Úvod
  2. NOVINKY

Zde na této stráce budu zvěřejňovat všechny novinky, protože, netuším proč , lidé novinky, umístěné v levém sloupci, nečtou.
I když tam vše napíšu, stejně mi píší e-maily, které mi napovídají, že je tam zřejmě nenašli. Nevadí. Snad je zde uvidíte lépe. 

Přeji vám příjemné dny a děkuji za návštěvu.

Vlaďka
 

Velká letní dovolená

Milí zákazníci,

z rodinných a zdravotních důvodů si beru 3 měsíce dovolené. Tj. od června do konce srpna

Nebude v tuto dobu možné mne kontaktovat telefonicky, či sms. Prosím, pokud budete potřebovat nějaké informace, budete mít přání vyrobit nový výrobek (s tím, že vám nebude vadit, že se ho dočkáte až v září), nebo něco jiného, kontaktujte mne přes e-mail

Po chvilkách budu pracovat na nových návrzích a dovzdělávat se ohledně didaktických pomůcek. Získávat praxi a snad i nové nápady. Takže když budete mít nějaké přání, ráda se mu budu věnovat. 

Bylo to rozhodnutí, které jsem zvažovala dlouho, ale nakonec se rozhodla pro chvíli odpočinku a klidu. 

Děkuji vám za pochopení a přeji vám krásné léto.

Vlaďka


 

BLÁZNIVÝ SÁČEK

Při své výrobě mi zůstávají zajímavé kousky, které je mi líto vyhodit. Dlouho jsem přemýšlela, co s nimi dělat. Kolečka využívám k postupnému "vytapenování" svého bytu, ale ostatní různorodé a zajímavé tvary už sama využít nezvládám. Někdy jich doma mám i několik krabic, které dávám třeba do školek, družin ap., ale poslední rok je, vzhledem k situaci, celkem problém je udat.
Proto jsem se rozhodla z nich vytvořit tzv. BLÁZNIVÉ SÁČKY , které většině z vás zasílám jako dárek k objednávce. Vaše děti si z těchto tvarů můžou skládat všechno možné i nemožné. 

Váce informací a fotografií od zákazníků naleznete v článku zde


 

Nejsem plátce DPH

 

 

V případě potřeby mě můžete kontaktovat :-)...
Logo
Obchůdek u lištičky Vlaďky
Vlaďka Lišková
Vlaďka Lišková
9:00 - 19:00 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.