1. Úvod
  2. NOVINKY

Zde na této stráce budu zvěřejňovat všechny novinky, protože, netuším proč , lidé novinky, umístěné v levém sloupci, nečtou.
I když tam vše napíšu, stejně mi píší e-maily, které mi napovídají, že je tam zřejmě nenašli. Nevadí. Snad je zde uvidíte lépe. 

Přeji vám příjemné dny a děkuji za návštěvu.

Vlaďka
 

JARNÍ AKCE

Několik let po sobě, takže se to může již rovnat tradici , vytvářím jarní akci na své zboží v rámci blížícího se Dne dětí. Akce obvykle trvá od dubna do konce května a zahrnuje více druhů možných slev a akčních nabídek, jako je slevový kód, sady pomůcek za výhodné ceny, nebo slevu na poštovném. 

Letos tomu nebude jinak. Více informací jsem vložila sem.


 

ZKOMPLETOVANÉ/NEZKOMPLETOVANÉ

 

Od února 2021 jsem se rozhodla, že zákazníkům, kteří si netroufají na kompletaci mých "polotovarů" k dotvoření, pomůžu alespoň tím, že výrobky nabídnu i ve zkompletované verzi. Více informací naleznete kliknutím sem.


 

BLÁZNIVÝ SÁČEK

Při své výrobě mi zůstávají zajímavé kousky, které je mi líto vyhodit. Dlouho jsem přemýšlela, co s nimi dělat. Kolečka využívám k postupnému "vytapenování" svého bytu, ale ostatní různorodé a zajímavé tvary už sama využít nezvládám. Někdy jich doma mám i několik krabic, které dávám třeba do školek, družin ap., ale poslední rok je, vzhledem k situaci, celkem problém je udat.
Proto jsem se rozhodla z nich vytvořit tzv. BLÁZNIVÉ SÁČKY , které většině z vás zasílám jako dárek k objednávce. Vaše děti si z těchto tvarů můžou skládat všechno možné i nemožné. 

Váce informací a fotografií od zákazníků naleznete v článku zde


 

Nejsem plátce DPH

 
Kontakty

Sídlo firmy:
Obránců míru 146/27
533 12  Chvaletice

E-mail: ulistickyvladky@email.cz
Tel: +420 736 445 134
Web: www.ulistickyvladky.cz

 

V případě potřeby mě můžete kontaktovat :-)...
Logo
Obchůdek u lištičky Vlaďky
Vlaďka Lišková
Vlaďka Lišková
9:00 - 19:00 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.