Novinky
07.04.2020
Prodej svatebních dekorací je dočasně pozastaven
Milí zákazníci, omlouvám se vám za skrytí kategorie se svatebními dekoracemi a doplňky. Potřebuji provést revitalizaci a toto zboží trochu protřídit, ... číst celé
25.03.2020
Vážení zákazníci a virtuálné návštěvníci,  ozývám se po delší době s informacemi k momentální situaci... V první řadě vám všem přeji, ať tuto situac... číst celé
28.02.2020
A je to tady :-)
Milí návštěvníci a zákazníci,  před časem jsem oznamovala, že se stránky pomalu přejmenují na obchůdek u lištičky Vlaďky. Je to změna, kterou jsem ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
25.03.2020

Vážení zákazníci a virtuálné návštěvníci, 

ozývám se po delší době s informacemi k momentální situaci...

V první řadě vám všem přeji, ať tuto situaci zvládáte co nejklidněji a při pevném zdraví. Pamatujte, že stres je největší zabiják imunity. Vidím to sama na sobě. Piji bylinné čaje, zdravě jím a přesto jsem víc nemocná, než mé dítě, které žije prakticky jen na sladkém a čipsech (má aspegerův syndrom, dostat do něj kousek ovoce, nedejbože zeleniny, je nadlidský úkol - toliko pro vysvětlení, proč tak mizerně jí )...

Není nad klid v hlavě. Ale chápu, že někteří prostě máte tendence ke strachu. I já je mám a tak dělám všechno možné, abych se rozptýlila. Naštěstí se objednávky od vás úplně nezastavily, tak mám i práci a nejsem tedy v takové panice, že nebudu mít z čeho platit účty. Není to veselé, ale věřím, že to nějak zvládnu a přeji i vám to samé. 

Využijme tuto dobu k odpočinku a zamyšlením se nad tím, jak to všechno můžeme využít v dobrém pro svůj prospěch a zároveň i pomoci lidem okolo, kteří jsou na tom třeba i hůře, než vy. 

Jako malý dárek jsem připravila akci pro všechny lidičky, kteří třeba tajně touží po nějakém mém výrobku z obchůdku a zatím se neodhodlali ke koupi.

  • Zadáním kódu: duben2020 získáte slevu 20% na většinu výrobků, které již nejsou v akci, nebo které nejsou trvale zlevněné.
  • Zároveň při objednávce nad 1000,- Kč získáte poštovné pouze za 40,- Kč, pokud si vyberete zaslání zboží na některou pobočku Zásilkovny. Omlouvám se, tato informace již neplatí. Bohužel musím posílat balíčky pomocí pošty, Zásilkovna je u nás zavřená. Poštovné do 1000,- Kč je za 89,- Kč a poštovné nad 1001,- Kč je za 160,- Kč. Bohužel pošta má nekřesťanské ceny, kterým se musím přizpůsobit. Omlouvám se vám za komplikace. 
  • A ještě jedna maličkost, která některé z vás možná potěší je ta, že výrobky dodám zkompletované (slepené), které si už jen dodekorujete. 

    Toto vše platí pro maloobchodní běžné objednávky od 500,- do 3000,-  Kč a prozatím do konce dubna 2020. 

Chtěla jsem tuto akci připravit až na květen pro Den dětí, ale když je ta mimořádná situace, tak proč neudělat mimořádné rozhodnutí. 

 

Děkuji vše, kteří si u mne něco objednají a tak podpoří mou práci a život. Ráda to zase vrátím někde jinde.

 

Přeji vám co nejpříjemnější a nejklidnější dny a hodně zdraví!

Vlaďka

Nejsem plátce DPH

Kontakty

Sídlo firmy:
Obránců míru 146/27
533 12  Chvaletice

E-mail: drevenyobchudek@email.cz
Tel: +420 736 445 134
Web: www.drevenyobchudek.cz

 

V případě potřeby mě můžete kontaktovat :-)...
Logo
Vlaďka Lišková
Vlaďka Lišková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.